2021 Kombine Tercihleri Nelerdir?

2021 Yılında Hangi Kombineleri Tercih Etmeliyim.? Eğer Sizde 2021 Hangi Kombineleri Tercih Edeceğiniz Konusunda Kararsızsanız Bu Yazımız Tam Size Göre. 2021 De En Çok Tercih Edilen , Edilecek Kombineleri Sizler İçin Paylaşıyoruz

2021 Kombine Tercihleri Nelerdir?
2021 Kombine Tercihleri Nelerdir?

2021 Trend


Bu sene korona virüs nedeniyle geçmiş yıllara nazaran daha sönük geçmesi muhtemel olabilecek yılbaşı kutlamaları için moralleri yüksek tutmak gerek. Korona virüs hayatımızdaki pek çok şeyi vurmuş olsa da, yine de bu kadar kötü geçirilmiş bir yılı geride bırakıp 2021’e merhaba demenin heyecanını taşımak gerek. Nerde ve nasıl yılbaşı kutlaması yapabileceğimiz şu an için belirli olmasa da, yeni yıl kutlamalarına hazırlık yapmayı şimdiden düşünmek lazım. O gün gelince, her şeyiniz hazır olur ve günün keyfini çıkarabilirsiniz.

 


2021 Yılında En Güzel Siz Olabilirsiniz


2020 yılı maalesef ki pek çok sıkıntı ile birlikte geçti. Hemen herkesteki en büyük umut ve dilek, 2021 yılında çok daha güzel ve keyifli bir yıl geçirip, sağlıklı ve mutlu günlere yelken açmak… Yeni yıl yeni umutlar demek… Bu nedenle de, yeni yıla büyük bir enerji ile girmek için önce kendinizin enerjisini yükseltmelisiniz.

 

2021 Etek Modelleri

 

 


1) Eğer Bol Bol Dans Etmek İstiyorsanız, Önden Kısa Ya Da Yırtmaçlı Elbiseleri Tercih Edebilirsiniz!


Bu yılın yılbaşı partisi sizin için bol bol dans etmek temasındaysa, dans ederken içinde rahat hareket edebileceğiniz modelleri seçmeniz çok daha iyi olacaktır. Dans hareketlerini kısıtlamayan, etek boyu kısa veya önü kısa ve arkası uzun elbise ya da etek modellerini seçebileceğiniz gibi, uzun etek boyu olsa da yırtmaç ile rahatlatılmış elbiseleri tercih edebilirsiniz. Dans ederken bol bol enerji harcanacağından, sizi sıcaklatmayacak dokudaki kıyafetleri seçmek uygun olacaktır. Bu nedenle, kolsuz ya da askılı modeller bu tarz konseptlerde daha uygun olacaktır. Bu özelliklere sahip güzel bir yılbaşı elbisesi ile dans ederken göz kamaştırmanız işten bile değil. Hem şıklık hem de rahatlık benim için çok önemli diyenlerdenseniz, sizler için en iyi seçeneklerdeki bu tarz elbiseler doğru tercih olacaktır. Eğer ki renk olarak siyahtan vazgeçemeyenlerdenseniz, kırmızının dışında yılbaşında en çok öne çıkan renklerden biri olduğu için şanslısınız. Ancak bu sene siyahlar kadar metalik renkler de oldukça moda olacak. Işıltılı, payetli mini elbiseler, midi boy elbiseler ya da yırtmacı elbiseler sizin bu seneki yılbaşı elbisesiniz olabilir.

 

 

 


2) Yılbaşında Yemek Tarzı Bir Kutlama Düşünüyorsanız En Uygun Seçenekler Burada!


Yılbaşı kutlaması olarak ister sevdikleriniz ile birlikte yemek yeme konseptinde bir kutlama tercih edin, ister şirketinizin düzenlediği yılbaşı yemeğine katılın. Her koşulda şıklığı elden bırakmamalısınız. Yemek konsepti olacak, çok iddialı olmamalı mıyım diye düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz. Çünkü yılbaşının ruhu biraz iddialı olmayı hak ediyor. Yılbaşında konsept olarak birbirinden farklı tarzlara oldukça açık bir kutlama gecesi olduğundan, yemekte de iddialı olabilirsin demek oluyor.
Özellikle şirketlerin yılbaşı yemeklerinde daha sade, genellikle iki parçalı şekilde kıyafet kombinleri tercih ediliyor. Ancak bu algıyı kırabilir, şıklığınız ile göz alacak şekilde özel elbiseler giyebilirsiniz. Örneğin uzun kollu ve dar elbiseler hem sade, hem göz alıcı hem de şık olacaktır. Veyahut, elbisenizin kesimini daha kabarık seçebilir ve yılbaşının ruhunu yansıtabilirsiniz. Kıyafetinizin boyunu daha midi boylar ya da asimetrik kesim elbiselerden seçebilirsiniz. Daha balo vari bir yerde yılbaşı yemeği yenilecekse, böyle bir durumda uzun tuvaletler daha göz alıcı olacaktır. Kırmızı, siyah, gümüş ya da kendinden ışıltılı elbiseler güzel duracaktır. Ayrıca dantel detayları olan elbiseler de zarafetinizi öne çıkaracaktır.

 


3) Ben Pantolon Kombininden Vazgeçemem Diyenler İçin De Seçenekler Mevcut!


Pantolonlardan vazgeçemeyenlerdenseniz, son yıllarda son derece popüler hale gelmiş olan ve gün geçtikçe daha çok kişi tarafından kullanılan yüksek bel pantolonlar sayesinde yılbaşında çok şık görünebilirsiniz. Yüksek bel pantolonların en güzel yanı, ince belinizi ortaya çıkarması için fırsat oluşturmasıdır. Ancak yüksek bel pantolon tercih edecekseniz, yılbaşını daha özel ve anlamına uygun şekilde ortaya çıkarmanız da gerekir. Yüksek bel pantolonlarınızı, son yıllarda yine çok sevilerek kullanılan bodysuit ürünlerle kombinleyebilirsiniz. Özellikle de hem kışın dokusuna uygun hem de parlaklığı ile yılbaşının ruhuna hitap edebilecek kadife bir bodysuit ile yüksek bel pantolonlarınızın kombini harika duracaktır. Altına bacak boyunuzu daha güzel gösterecek, dişiliğinizi ön plana çıkaracak olan stilettolar ile kombinlemelisiniz. Bu sayede yılbaşı kutlamalarının en havalısı, en cool kadını, hem de farkını ortaya koyan seçimler yapanı siz olabilirsiniz.

 

 

 


Kullanacağınız bodysuitlerin seçimi konusunda kendi zevk ve beğenilerinizi de ön plana alarak çok güzel parçalar bulabilirsiniz. Giyeceğiniz pantolonun rengine göre uyumlu ya da birbirinin zıttı olarak renkleri patlatacak şekilde bir bodysuit tercih edebilirsiniz. Ayrıca farklı markaların üretmiş olduğu ürünler içerisinde dantel detaylarına sahip olanları da bulabilir veyahut transparan dokusu bulunan bodysuitleri tercih edebilirsiniz. Transparan bodysuitlerin içerisine artık iç giyimi dış giyime de uyarlayan markaların ürettiği büstiyer sütyen tarzındaki ürünleri tercih edebilir ve transparan bodysuitlerinizin içerisine giyebilirsiniz. Göz alıcı olacağınıza şüphe yok!
 

Bir Emoji Bırakın

like
1
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0