Anneye Hediye Fikirleri

Hepimizin meleği olan, bizleri karşılıksız bütün benliğiyle seven annelerimize alabileceğimiz veya yapabileceğimiz birçok hediye bulunuyor. Onlar aslında her şeyin en güzelini hak ediyor. Bizler de sizlere birkaç hediye önerisi sunuyoruz. İsterseniz satın alabilirsiniz isterseniz kendi emeğinizle yapabilirsiniz.

Anneye Hediye Fikirleri
Anneye Hediye Fikirleri
Anneye Hediye Fikirleri

Anneye Hediye Fikirleri

            Hepimizin meleği olan, bizleri karşılıksız bütün benliğiyle seven annelerimize alabileceğimiz veya yapabileceğimiz birçok hediye bulunuyor.  Onlar aslında her şeyin en güzelini hak ediyor. Bizler de sizlere birkaç hediye önerisi sunuyoruz. İsterseniz satın alabilirsiniz isterseniz kendi emeğinizle yapabilirsiniz.

ANNEYE RESİMLİ KUPA BARDAK

            Eğer anneniz kahve, çay gibi içecekler tüketmeyi seviyorsa ve bunun için de kupalar hoşuna gidiyorsa, üzerinde onun veya sizin resminizin basılı olduğu bir kupa hediye edebilirsiniz. Hatta isterseniz, bir kısmına resim bastırırken diğer tarafına da istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Böylece annenizin daha çok hoşuna gidebilir ve her içecek tükettiğinde mutlu olur. Birçok sitede bu kupayı yaptırabileceğiniz modeller görebilirsiniz.

Anneye En Güzel Hediye Fikirleri

ANNEYE ÖZEL BASKILI YASTIK

            Her gece beraber uyuduğumuz yastıklarımızdan birisi annemiz için özel olsa ne kadar da güzel olabilir. Annemize vereceğimiz “Seni seviyoruz” mesajlı veya seçtiğiniz bir resmin baskısının olduğu bir yastık belki de annenizin çok hoşuna gidebilir. Çeşitli baskılarla yapılabilecek annelere özel yastık örneklerine bakarak kendiniz bir tasarım belirleyip ona göre de baskı yaptırabilirsiniz.

SEVGİ VE UMUT KAVANOZU

            Annelerimizi ne kadar sevdiğimizi anlatmaya kelimelerimiz yetmez tabi ki. Ama onun için özel bir şey olsun istiyorsanız size sevgi ve umut kavanozunu önerebiliriz. Bu kavanozun içinde her gün açmasını istediğiniz şekliyle 365 adet veya hazır alınmış olanlarda da genellikle 100 adet kağıt bulunuyor. Kendiniz yazıp bir kavanozu süsleyerek içine atabilirsiniz ve her gün bir tane açıp okumasını isteyebilirsiniz. Her bir kağıda onu ne kadar sevdiğinizi anlatan ve ona umut dolu mesajlar yazabilirsiniz. Böylece anneniz her üzgün olduğunda veya canı sıkıldığında hatta çok mutlu olduğunda bile bu mesajlardan birini alıp okumak isteyecektir. Bu da ona iyi gelecektir. Dediğimiz gibi hazır da alabilirsiniz ya da kendi isteğinize göre ayarlayarak kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Anneye Hediye Fikirleri

MUTFAK ÖNLÜĞÜ SETİ

            Diğer hediyelerin yanında biraz sade kalıyor olabilir ama bazı anneler mutfakla ilgili hediyelere bayılırlar. Eğer sizin anneniz de böyle hediyelerle mutlu oluyorsa ona mutfak önlüğü, eldiven ve bazılarında şapka da bulunan bir mutfak önlüğü seti alabilirsiniz. Bazı siteler size baskı imkanı da sunuyor. Yani önlüğün üzerine fotoğraf baskısı ya da yazı eklemesi de yapabiliyorsunuz. İsterseniz sadece desenini beğendiğiniz bir modeli seçebilirsiniz. Anneniz her mutfağa girdiğinde ve bu önlüğü taktığında eminiz ki çok mutlu olacaktır. Eğer kendi annenize değil de küçük kız çocuğu olan bir anneye hediye olarak önlük düşünüyorsanız da anne-kız önlükleri olan yaratıcı modeller de bulmanız mümkündür.

ŞIK AKSESUAR

            Eğer anneniz takı takmaktan hoşlanıyorsa, ona çok şık bir kolye veya bileklik alabilirsiniz. İlla çok pahalı olmasına gerek yok sadece annenizin zevkine en uygun aksesuar hangisiyse onu almanız annenizi mutlu edecektir. Yapmanız gereken tek şey, onun zevkine en uygun olanını bulmanız

Yazar Gülden Metin.

Bir Emoji Bırakın

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0